O firmie

Gen – Spa jest polskim, bezpośrednim przedstawicielem producenta urządzeń diagnostyki nieliniowej. To co nas wyróżnia, to na pewno szczególna dbałość o zadowolenie Klienta, oraz pasja w tworzeniu nowej ery wykraczającej poza konserwatywne metody diagnostyki i terapii. Stąd właśnie wzięło się Gen – Spa, spa dla wszystkich życiowych narządów Twojego ciała.

 

Nasze urządzenia znajdują zastosowanie przede wszystkim w:
– gabinetach biorezonansu
– gabinetach naturoterapii
– fitness clubach i siłowniach
– SPA, oraz gabinetach kosmetycznych

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zakupić urządzenia do użytku domowego, co w dłuższej perspektywie czasu przynosi bardzo wiele korzyści. Regularnie diagnozując swoich najbliższych z bardzo wysokim prawdopodobieńśtwem możecie Państwo wykryć przyczyny złego samopoczucia, rozpoznać chorobę w jej wczesnym stadium, oraz bez zbędnego, czasami kosztownego błądzenia po kilku lekarzach – specjalistach, udać się bezpośrednio do tego, którego faktycznie potrzebujemy.

Do wszystkich zakupionych urządzeń dołączamy obszerne, drukowane instrukcje pomagające zrozumieć krok po kroku zasady działania analizatorów, oraz ich obsługę techniczną.

Terapia – Metaterapia

Część z naszych urządzeń oferuje formę terapii energetycznej.
Bio-Resonance Feedback Therapy (Metaterapia) : to technologia oparta na fizyce kwantowej. Biorezonans pochodzi od słowa rezonować lub stroić, synchronizować, balansować. Stres powoduje blokadę przepływu energii, co z kolei jest przyczyną chorób.

Metaterapia pozwala usunąć te blokady, pozwalając na samoistne leczenie. Jest bezinwazyjna , nie naraża na ból a jedynie wzmacnia układ odpornościowy. Jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży i dzieci.

Gwarancja:

Nasze urządzenia objęte są 3 letnią gwarancją. Jeżeli stwierdzicie Państwo nieprawidłowości w funkcjonowaniu analizatora, wynikające z uszkodzenia programu, bądź części technicznych, o ile wady nie są powstałe w skutek niewłaściwego jego użytkowania – zajmiemy się serwisem i naprawą urządzenia, a na ten czas oferujemy darmowe urządzenie zastępcze!

Finansowanie:

Zdając sobie sprawę z ogromu kosztów związanych z prowadzeniem gabinetów biorezonansu, tudzież naturoterapii, oferujemy pomoc w zakresie uzyskania finansowania w formie leasingów na nasze urządzenia. Jeżeli chcecie Państwo poszerzyć swoją działalność o skuteczną, nieinwazyjną diagnostykę NLS, wcale nie musi wiązać się to z dużą początkową inwestycją.

Na wszystkie zakupione urządzenia wystawiamy fakturę VAT.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na odpowiedzialność obsługującego. Dystrybutorzy i producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efektywność terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego.